Porady prawne w Lesznie – rzetelna ocena sytuacji prawnej klienta


W prowadzonej przez nas kancelarii prawnej w Lesznie zaoferować możemy rzetelne i kompleksowe porady prawne. To jedna z możliwości rozwiązania problemu, z jakim przychodzi do kancelarii klient.

Różne formy pomocy

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe wskazuje, iż bezpośrednia rozmowa z Klientem w pełni obrazuje zagadnienie mające być przedmiotem sprawy i wszystkie okoliczności temu towarzyszące, co pozwala na kompleksową ocenę istniejącego stanu prawno-faktycznego. Osobista formuła spotkania i uzyskania porady prawnej wymaga kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, celem umówienia się na dogodny dla obu stron termin spotkania.

Mając jednak na uwadze realia obecnych czasów, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z porady prawnej online, za pośrednictwem poniższego formularza – z możliwością załączenia plików z dokumentacją, dotyczącą udzielanej porady. Wówczas ocenimy stan sprawy, i możliwość uzyskania wyczerpującej, oraz satysfakcjonującej Państwa odpowiedzi udzielanej w takim trybie pomocy prawnej, sugerując ewentualnie konieczność osobistego stawiennictwa w Kancelarii.
Zapraszamy do wyboru najwygodniejszej dla Państwa formy udzielanych porad prawnych!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Opis problemu

Załącz niezbędne pliki (jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx)


Przepisz kod antyspamowy
captcha