Porady prawne w Lesznie – rzetelna ocena sytuacji prawnej klienta

W prowadzonej przez nas kancelarii prawnej w Lesznie zaoferować możemy rzetelne i kompleksowe porady prawne. To jedna z możliwości rozwiązania problemu, z jakim przychodzi do kancelarii klient.

Różne formy pomocy

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe wskazuje, iż bezpośrednia rozmowa z Klientem w pełni obrazuje zagadnienie mające być przedmiotem sprawy i wszystkie okoliczności temu towarzyszące, co pozwala na kompleksową ocenę istniejącego stanu prawno-faktycznego. Osobista formuła spotkania i uzyskania porady prawnej wymaga kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, celem umówienia się na dogodny dla obu stron termin spotkania.

Mając jednak na uwadze realia obecnych czasów, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z porady prawnej online, za pośrednictwem poniższego formularza – z możliwością załączenia plików z dokumentacją, dotyczącą udzielanej porady. Wówczas ocenimy stan sprawy, i możliwość uzyskania wyczerpującej, oraz satysfakcjonującej Państwa odpowiedzi udzielanej w takim trybie pomocy prawnej, sugerując ewentualnie konieczność osobistego stawiennictwa w Kancelarii.
Zapraszamy do wyboru najwygodniejszej dla Państwa formy udzielanych porad prawnych!

Klauzula informacyjna: Administratorem Państwa danych osobowych jest radca prawny Marek Tylewski – Kancelaria Radcy Prawnego Marek Tylewski, ul. B.Chrobrego 12/4, 64-100 Leszno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia pomocy prawnej za pomocą załączonego formularza. Po udzielonej odpowiedzi lub po upływie miesiąca od wysłania zapytania za pomocą formularza, dane osobowe zostaną usunięte. Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem – pod adresem mailowym kancelaria@tylewski.pl . Dokonanie przez Państwa określonych czynności w zakresie danych osobowych – w tym żądanie ich usunięcia, może uniemożliwić udzielenie odpowiedzi przez kancelarię. Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Opis problemu

Załącz niezbędne pliki (jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx)


Przepisz kod antyspamowy
captcha